Pralki Midea – nowość na rynku

Producent Midea wprowadził nowe pralki na polskim rynku. Pewnie nie znacie tej firmy, mimo ze jest to bardzo duży chiński producent. Ich produkty możecie łatwo znaleźć w sklepach, ale pod innymi markami, ponieważ Midea produkuje wiele sprzętów dla innych producentów, na przykład dla Amica (pralki, suszarki, zmywarki, cześć lodówek), Toshiba czy Samsung (zmywarki, pralki super slim). Tak naprawdę technika wykorzystywana przez tego producenta jest już sprawdzona, więc nie kupujecie kota w worku.

Midea jakiś czas temu zaprezentowała modele z linii podstawowej – seria MF100, a teraz przyszedł czas na modele bardziej zaawansowane, czyli seria Lunar MF200.

Pralki Midea z serii Lunar MF200:

Pralki tej serii występują w 3 wielkościach bębna: 7, 8 i 9 kg. Pralka o najmniejszej pojemności posiada klasę energetyczna B, a pozostałe pralki klasę A.

Wygląd może wpaść w oko osobom poszukującym nietuzinkowe urządzenia za sprawa wyświetlacza, który został w udawany w pokrętło sterowania.

Pralki posiadają 14 programów, oprócz podstawowych jak Bawełna, Syntetyki, Eco 40-60, 20 stopni czy płukanie i wirowanie, urządzenia oferują:

⁃ Mix
⁃ Jeans
⁃ Program dla alergikow
⁃ Program parowy
⁃ 2 programy szybkie: 15 i 45 minut
⁃ Duża obojętność, czyli do dużych rzeczy jak koce
⁃ Wełna
⁃ Czyszczenie bębna

Dodatkowo pralki posiadają wiele funkcji dodatkowych. Oto one:

⁃ Turbo, czyli skrócenie czasu prania
⁃ Dodatkowe płukanie
⁃ Poziom wody
⁃ Opóźnienie startu
⁃ Pranie wstępne
⁃ Para
⁃ Wi-Fi

Tak, pralki Midea tej serii mają wbudowany moduł Wi-Fi, więc pralką można sterować poprzez aplikację MSmart Home dostępną na Androidzie i iOS.

To co na pewno będzie ważne dla użytkowników to fakt, że wszystkie modele pralek tego producenta mają skręcane zbiorniki, a same części do pralek tego producenta są jednymi z najtańszych na rynku.

Pralki Midea z serii MF100:

Pralki z tej serii są jednymi z najtańszych, bo kosztują jedynie około 1100-1200 zł, co przy obecnych cenach należy uznać za korzystne. Oczywiście pralki te nie są tak zaawansowane jak opisywania wcześniej seria, ale do codziennego użytkowania mało wymagającej osoby będą idealne. Również osoby starsze będą zadowolone, ponieważ pralki z tej serii są bardzo łatwe w obsłudze.

Warto zwrócić uwagę, że te pralki również mogą podobać się, ponieważ podobnie jak w wyższej serii, wyświetlacz został umieszczony w pokrętle wyboru programu. W okol niego znajdują się programy, a po prawej stronie dostępne są dodatkowe opcje. Za pomocą pokrętła wybiera się jednocześnie program i temperaturę. Prościej się nie da 🙂

No dobrze, ale jakie programy może oferować taka podstawowa pralka. Oprócz podstawowych programów znajduje się kilka dodatkowych. Oto cała lista programów:

⁃ Bawełna zimna, 20, 40, 60 stopni
⁃ Jeans 40 stopni
⁃ Delikatne 20 stopni
⁃ Eco 40-60
⁃ Płukanie i wirowanie
⁃ Wirowanie
⁃ Higiena 90 stopni
⁃ Mieszane 20, 40, 60 stopni
⁃ Szybkie 45 minut w 40 stopniach
⁃ Szybkie 15 minut w zimnej wodzie

Do poszczególnych programów można dodać dodatkowe płukanie i pranie wstępne.

Muszę przyznać, że podobają minusie te urządzenia i chętnie przetestowałem je.

A wy co sądzicie o tych urządzeniach? Dajcie znać w komentarzu.

  • zostawcie komentarz
  • subskrybujcie moją stronkę – możliwość subskrypcji znajdziecie na stronie głównej
  • polubcie mnie na Facebook’u jeśli jeszcze tego nie zrobiliście LINK
  • przeczytajcie artykuł, jak energooszczędnie korzystać z urządzeń LINK
  • dołącz do mojej grupy na Facebook’u LINK